Контактирајте не

Жеџијанг Jieneng Компресија Опрема копродукции, ООД.

адреса

Пристаништето Puba, три области во провинцијата Жеџијанг (индустриски кластер област)

Е-пошта

sales@cmngroup.cn

телефон

+86 576-83598818

+86 576-83598815

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !